Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra en geç 3 iş günü (Pazartesi-Cumartesi) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin Ankara' ya uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık gösterebilmektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. 

Pazar günleri, bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir. Teslimat esnasında paketin içeriği, hasarlı olup olmaması mutlaka kontrol edilmelidir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit elektronik postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bilgi vermek için arkadaşlarımız sizi arayacaklardır.

modifiye.com.tr online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda o an tükenebilir. Bu durumda; ödemesini yaptınız ürün yada ürünlerin stok durumu için size ulaşılacak ve konuyla ilgili bilgi verilecektir. Teslim edilemeyecek durumda olan ürün yada ürünlerin bedelleri en kısa sürede iade edilecektir.

Sorularınız için:

Önsoy İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. 
Adres: Hilal Mahallesi Rabindranath Tagore Caddesi (4. Cad.) No: 67/B Çankaya - Ankara 
Tel: (312) 442 7785 - (312) 442 3536 
Eposta: info@modifiye.com.tr