Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde mutlaka kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Kargo esnasında meydana gelen hasarlar kargo firması sorumluluğundadır. Tutunak tutulmadan kargonuzu teslim almanız tüm sorumluluğun size ait olduğu anlamında gelir. Bu durumda hasarlı ürününüzün iadesi ve değişimi yapılamaz.

Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orjinal tasarımının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün üretimsel olarak hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. 

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.