• Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • CİTROEN C3 2017 MODEL ARABA MODELİNE UYGUN BAGAJ HAVUZU 

  Uyumlu Araç Marka, Model ve Yıl Bilgisi : CİTROEN C3 & 2017 

  Bagaj havuzlarımız birinci sınıf kaliteli malzemeden üretilip her türlü deformasyona dayanıklıdır. Ürün kesinlikle koku yapmayan özel materyalden üretilmiş olup kırılma çatlama gibi türlü deformasyona karşı dayanıklıdır. Bagaj havuzu kendi tescilli markamız olan BADELA güvencesi kapsamındadır. Citroen bagaj havuzu dahil tüm ürünlerimiz 3 yıl garanti kapsamındadır. Citroen C3 modeline tam uyum sağlayan bagaj havuzumuz lazer kesim olup Citroen aracınıza kusursuz uyum sağlayacaktır.

  Bagaj havuzlarımızın tamamı araç marka ve modellerine uygun olarak üretilip kilit mekanizması ve köşeleri tam uyum sağlamaktadır. Bunun yanı sıra ürünlerimiz THERMAFORM teknolojisi kullanılarak üretilmiş olup sertlik-yumuşaklık derecesi yaptığımız testlerin sonucunda özel olarak belirlenmiştir. Bütün bunlarla birlikte Citroen C3 bagaj havuzu 3-5 santimetre kenar yüksekliğine sahiptir. Bu sayede kullandığınız bagaj havuzukesinlikle sıvıların araç içerisine sızmasına müsade etmez. Öte yandan tüm hava koşullarına tamamen dayanıklı olup -40 dereceye kadar aynı performansı sunmaktadır.

  Özellikle bagaj gibi genellikle taşıma yaparken kullanılan alanlarda taşınan ürünlerden kaynaklı pisliklerin önlenmesi adına önemli bir araç aksesuarı olan bagaj havuzunun en önemli özelliklerinden birisi kolay temizlenmesidir. BADELA güvencesindeki bagaj havuzlarımızın temizlenmesi kolay olmakla birlikte aracınızın içerisinde tam koruma sağlar.  Aracın ilk günkü temizliği koruması adına sıkça tercih edilen bagaj havuzları oluşabilecek toz kir gibi istenmeyen ögeleri aracınızdan uzak tutar. Citroen C3 Bagaj Havuzu özellikleri aşağıda sıraladığımız gibidir.

  Tüm hava koşullarına karşı dayanıklıdır.  (-40 °C / +80 °C)

  BADELA markası güvencesinde olup 3 yıl garantimiz altındadır.

  Temizliğe uygun malzemeden üretilmiş olup kolay dezenfekte edilebilmektedir.

  Citroen C3 bagaj havuzu yanları 3-5 cm yükseklikte olup sızıntıyı kesinlikle arabaya iletmemektedir.

  Aldığınız ürünleri mazeret belirtmeden KOŞULTSUZ ŞARTSIZ İADE edebilirsiniz.

  Garanti Bilgisi
  :
  VAR
REKLAM KODU
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.